Yeni mobil video servisi Instagram’dan; IGTV...
Güncelleme 

Yeni mobil video servisi Instagram’dan; IGTV...

Yeni video servisi IGTV’yi Instagram duyurdu. Avantajları ve sundukları ile yeni video servisi IGTV’nin özellikleri içerisinde ara birimler sunması yer alıyor.

Yeni mobil video servisi Instagram’dan; IGTV...
Yeni mobil video servisi Instagram’dan; IGTV... Ayşe YılmazYeni video servisi IGTV’yi Instagram duyurdu. Avantajları ve sundukları ile yeni video servisi IGTV’nin özellikleri içerisinde ara birimler sunması yer alıyor. 1 milyon kullanıcısı Instagram yeniliklerine devam ederken, video sürelerinin uzamasını sağladı.

Instagram platformu içerisinde yer alacak IGTV uygulaması sayesinde kullanıcılar, dikey videolar izlerken, video süreleri 1 saate kadar çıkabilecek. İnsanların daha gerçekçi ve anlamlı bağlantılar kurabilirken, IGTV özellikleri ile diğer mobil video uygulamalarından sunacağı deneyimlerle ayrışıyor.

IGTV’yi farklı kılacak üç özellik!

IGTV’yi diğer video uygulamalarından farklı kılacak üç özellik bulunmaktadır.

  • Mobil öncelikli

IGTV, telefon kullanma alışkanlıklarına bakıldığında insanların rahat kullanabilmesi adına tam ekran ve dikey videolar için özel olarak tasarlandı.

  • Kolay kullanım

Arama gibi bir detaya ihtiyaç duyulmadan videolar uygulamaya girildiği anda oynatılıyor.

  • Kaliteli içerik

Instagram ağı ile IGTV kurulduğu için içerikleri Instagram oluşturacak. Böylelikle takip edilen kişilerin ya da firmaların hesaplarına ait videolar kolaylıkla izlenebilecek ve yeni videoları da rahatlıkla keşfedebilecek.

IGTV tüm dünyada kullanıma sunulmuş olup; Türkiye’de de fenomen hesaplar içerisinde yer alan Danla Bilic gibi fenomen hesaplarda kullanılıyor.

 

IGTV Instagram mobil video

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500