Dayanıklılık testi dünyanın en küçük telefonu için yapılıyor
Güncelleme 

Dayanıklılık testi dünyanın en küçük telefonu için yapılıyor

Dünyanın en küçük telefonu Unihertz Atom, Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkarken; en dayanıklı telefonu oldu.

Dayanıklılık testi dünyanın en küçük telefonu için yapılıyor
Dayanıklılık testi dünyanın en küçük telefonu için yapılıyor Ayşe YılmazDünyanın en küçük telefonu Unihertz Atom, Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkarken; en dayanıklı telefonu oldu. JerryRigEverything isimli YouTube kanalına konuk olan Unihertz Atom, dayanıklılık testleri sonucunda en dayanıklı telefon unvanını en küçük telefon unvanına ekliyor ve konuk olduğu programda dayanıklılık testi yaparak ile dikkat çekiyor.

Unihertz Atom dayanıklılık testi sonucu…

Atom dayanıklılık testi, ekran çizilme testi ile başlarken Gorilla Glass ekranı sayesinde beşinci seviyeye kadar dayanıklılık gösterirdi. Beşten sonra çizilmeler diğer modellerde olduğu gibi başlıyor.

Model, darbelere karşı dayanıklı darbeleri emen plastik kasası ile dikkatleri çekiyor.  Maket bıçağı ile kesilen modelin, kasasına ulaşılamıyor. Maket bıçağı ile kesilmeye çalışına ön ve arka kamera herhangi bir darbe almazken; parmak izi okuyucusu da tek bir çizik bile almadan rahatlıkla kullanılmaya devam ediliyor. 

Atom, bükülme testi için ateşe maruz bırakılırken; herhangi bir olumsuzluk gözlenmiyor. Ebadına göre oldukça sağlam bir model olan Atom, ekran çizilme testi dışında oldukça dayanıklı olduğunu gösterdi.

 

 

Dünyanın en küçük telefonu Unihertz Atom Kickstarter

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500