1500 TL - 1600 TL Arasında Yeni Emekli Olanlara İkramiye Fırsatı
Güncelleme 

1500 TL - 1600 TL Arasında Yeni Emekli Olanlara İkramiye Fırsatı

Kurban Bayramı itibarıyla başlamak üzere yeni emekli olanlara bin 500 TL ile bin 600 TL arasında ikramiye verilecek. İkramiye ile ilgili detaylar nelerdir? İkramiyeyi kimler nasıl alacak? Konu ile ilgili detaylar…

1500 TL - 1600 TL Arasında Yeni Emekli Olanlara İkramiye Fırsatı
1500 TL - 1600 TL Arasında Yeni Emekli Olanlara İkramiye Fırsatı Ayşe YılmazÜlkemizde emeklilerin gelir düzeyini yükseltmek adına başlatılan seferberlik kapsamında yeni bir haberde yeni emekli olacaklar için geldi.  

Ramazan Bayramı öncesi 12 milyon emekli için bin TL bayram ikramiyesi ödendi. Kurban Bayramı öncesinde de emeklilere yine bin TL bayram ikramiyesi ödenecek ve yeni emekli olacak vatandaşlarımızda bu ikramiyeden faydalanacak. 

İkramiyeye yönelik detaylar…

Emekliler yıl boyunca aynı bankadan maaş olmak üzere bankaların promosyon adı altında ödedikleri ikramiyeler oluyor. Yeni emekli olan vatandaş da aynı şekilde bankalarla yapılan anlaşma kapsamında 500 TL ile 600 TL arasında ikramiye ödemesi alacak.

Yeni emekli olan vatandaşlar banka ile anlaşma yaptıktan sonra ikramiye ödemesini Kurban Bayramı öncesi 500 TL ile 600 TL arasında olmak üzere alabilecek. Aynı zamanda Kurban Bayramı öncesi bayram ikramiyesi de alacak olan yeni emekliler,  toplamda bin 500 TL ile bin 600 TL arası ek ikramiye ödemesi alacak. Yeni emekli olduğu için çalıştığı yıl ve ödediği maaş prim ücretine göre emekli ikramiyesi de alacak.

 

emekli Kurban Bayramı ikramiye

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500