Türkiye İş Kurumu Lise Mezunu 106 Bin Personel Alımı Yapıyor
Güncelleme 

Türkiye İş Kurumu Lise Mezunu 106 Bin Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), Türkiye geneli en az lise mezunu 106 bin personel alımı ilanı yayımladı. Personel alımı yapacak kurumlar hangisidir? Alım yapılacak kadrolar hangileridir? Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacaktır? Detaylar…

Türkiye İş Kurumu Lise Mezunu 106 Bin Personel Alımı Yapıyor
Türkiye İş Kurumu Lise Mezunu 106 Bin Personel Alımı Yapıyor Ayşe YılmazTürkiye genelinde çok sayıda firma personel alımı ilanı yayımlarken, farklı eğitim düzeylerine sahip 106 bin personel alımı yapılacağı açıklandı. Alımlar Türkiye İş Kurumu tarafından yapılacak olup, rekor sayıdaki memur ve işçi alımının hangi kadrolara alınacağı da aşağıda belirtilmiştir.

Türkiye İş Kurumu tarafından alım yapılacak kadrolar

Okuryazar olması istenilen beden işçisi kadrosu için 27 bin 372 iş ilanı bulunmaktadır. Özel bir şart aranmayan beden işçisi için başvuracak adaylar, firmaların başvuru ilanlarını Türkiye İş Kurumu internet sitesi üzerinden üye olarak öğrenebilirler.

Diğer bir alım yapılacak kadro ise temizlik görevlisi olmakla birlikte toplam 4 bin 914 kişi alınacaktır. Son alım yapılacak kadro ise satış temsilciliği olmakla birlikte toplam 4 bin 117 satış temsilcisi alınacaktır.

Başvurular nasıl yapılacak?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) şubelerinden başvurular yapılacak olup, başvuruları alacak olan memurlar İş ve Meslek Danışmanlarıdır. Öz geçmiş hazırlandıktan sonra adaylar, İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden öz geçmişi iletmelidir.

İŞKUR’un internet adresi üzerinden tüm açık pozisyonları görerek, alanınıza uygun iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.  

personel alımı Türkiye İş Kurumu satış temsilciliği

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500