Polis Akademisi Başkanlığı'ndan Askerlik Duyurusu
Güncelleme 

Polis Akademisi Başkanlığı'ndan Askerlik Duyurusu

Polis Akademisi Başkanlığı 19. Dönem POMEM sınavını asıl veya yedek olarak kazanmış adaylar için yayımladığı duyuru ile askerlik nedeniyle eğitime başlayamayanlar için bilgilendirme yaptı. Yapılan askerlik duyurusunun içeriği nedir? İşte detaylar…

Polis Akademisi Başkanlığı'ndan Askerlik Duyurusu
Polis Akademisi Başkanlığı'ndan Askerlik Duyurusu Ayşe Yılmaz19. Dönem POMEM adayları için Polis Akademisi Başkanlığı resmi internet sitesinden duyuru yayımlandı. Yapılan duyurunun kapsamında 19. Dönem POMEM sınavını asıl veya yedek olarak kazanmış olan ve eğitime başlaması gerektiği dönemde silah altında olduğu için kayıt yaptıramayan ve 22/06/2018 tarihi itibariyle terhis olduğu tespit edilen adaylar için yeni bir planlama yapıldı.

POMEM adayları için askerlik duyurusu

Yapılan duyuruya göre, 19. Dönem POMEM sınavında başarılı olan ve askerde olduğu için eğitime başlayamayan adayların Erzincan POMEM Müdürlükleri’nde planlamaları yapıldı. Duyuru kapsamında bundan sonra izlenecek yollar hakkında bilgilendirme yapılarak; eğitime başlayamayan adaylar için planlama hakkında bilgi verildi.

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru

Asıl ve yedek olarak 19. Dönem POMEM sınavını kazanan ve eğitimine askerlik nedeniyle okullara kayıt yaptıramayan ve eğitime başlamayan adayların 22/06/2018 tarihi itibariyle terhis olduğu tespit edilmiş olup, planlamaları Erzincan POMEM Müdürlüğü’ne yapılmıştır. Planlama kapsamında olan adayların 27/06/2018 tarihi saat 17.00’ye kadar, 28/06/2018 tarihinde başlayacak olan intibak eğitimine dahil olmak üzere Erzincan POMEM Müdürlüğü’nde hazır olmaları gerekmektedir.

Polis Akademisi Başkanlığı askerlik duyurusu POMEM adayları

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500