Görüntülü konuşma özelliği Instagram’da artık aktif
Güncelleme 

Görüntülü konuşma özelliği Instagram’da artık aktif

​Yenilikler konusunda üstün başarı gösteren Instagram, mobil kullanıcıları için görüntülü konuşma özelliğini de aktif hale getirdi.

Görüntülü konuşma özelliği Instagram’da artık aktif
Görüntülü konuşma özelliği Instagram’da artık aktif Ali TURANYenilikler konusunda üstün başarı gösteren Instagram, mobil kullanıcıları için görüntülü konuşma özelliğini de aktif hale getirdi. Mobil kullanıcılar bu özelliği uzun süredir bekliyordu ve nihayet artık ‘’Görüntülü Konuşma‘’ Intagram’da… Kullanıcıları ocak ayından beri bu özelliği beklerken, özelliğin nasıl kullanılacağı konusunda oldukça pratiklik sağlanmış görünüyor.

Instagram’da görüntülü arama nasıl yapılır?

Şimdi en merak edilen sorular ise görüntülü arama nasıl yapılır ya da görüntülü konuşma nasıl yapılır soruları olsa da uzun süredir beklenen ve gündemde olan özelliğin kullanımı da oldukça basit ve pratik…

Instagram, arkadaşlarınızla mesajlaştığınız bölüm, görüntülü konuşma için kamera simgesi ile zenginleştirilmiş görülüyor. Uygulamaları zenginleştirme konusunda sınır tanımayan Facebook, işi daha ileri taşıma konusunda sınır tanımıyor.

Instagram’da mesajlaşmak istediğiniz kişinin sayfasına girdiğinizde sayfanın sağ üst köşesinde ‘’video kamera’’ simgesi tıklanıldığı anda aramaya başlamış oluyorsunuz ve karşı taraf cevap verdiği anda ‘’görüntülü konuşma’’ başlamış oluyor.

Görüntülü konuşma kamera simgesi görüntülü arama nasıl yapılır

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500