iPhone, Apple AirPods’la şarj edebilecek
Güncelleme 

iPhone, Apple AirPods’la şarj edebilecek

Apple AirPods 2 sayesinde yeni sunulacak özellikler sunarken, en çok dikkat çekenler suya dayanıklılık, gürültü önleme, kablosuz daha geniş mesafe olarak dikkatleri çekiyor.

iPhone, Apple AirPods’la şarj edebilecek
iPhone, Apple AirPods’la şarj edebilecek Ali TURANApple AirPods 2 sayesinde yeni sunulacak özellikler sunarken, en çok dikkat çekenler suya dayanıklılık, gürültü önleme, kablosuz daha geniş mesafe olarak dikkatleri çekiyor.  Son iddia ise, daha dikkat çekici ve şaşırtıcı iPhone, Apple AirPods ile şarj edebilecek.

İddialar, Apple AirPods için yeni şarj kutusu sunulacak ve kablosuz şarj desteği ile iPhone modelleri (iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X) şarj edebilecek. Yeni çıkacak modellerde bu özellikten faydalanabilecek.

Şarj kutusu ne zaman gelecek henüz belirsiz olsa da AirPods 2 ile geleceği düşünülüyor. Zaman aralığı değişkenlik göstermekle birlikte ürünün bu yıl sonunda en geç piyasa çıkması bekleniyor.

Adı geçen ve çok da kolaylık sağlayacak olan şarj kutusu AirPods şarj kutusu adını alırken, Apple kablosuz AirPower şarj istasyonu ile birlikte sunulan ürünle aynı mı farklı mı bu da merak edilen sorular arasında yer alıyor. Kablosuz şarj istasyonun çıkışı yılan hikayesine dönerken son söylentilere göre ürünün Eylül ayı sonunda çıkması bekleniyor.

 

Apple AirPods 2 yeni şarj kutusu AirPower şarj istasyonu

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500