Android P için Nokia’dan müjdeli haber geldi
Güncelleme 

Android P için Nokia’dan müjdeli haber geldi

Mayıs ayında HMD Global üç yeni modelini tanıtmıştı. Global Pazarlama Müdürü Neil Broadley, Android P güncellemesinin tüm Nokia akıllı telefonlarının alacağını belirtmiş ve ilk adımda konu ile ilgili Google tarafından atılmıştı.

Android P için Nokia’dan müjdeli haber geldi
Android P için Nokia’dan müjdeli haber geldi Ali TURANBir ilke imza atan Google, Android P testlerinde bir ilk defa Google Pixel serisinin dışına test sürecini taşıdı. İlk olarak Nokia 7 Plus olmak üzere çok farklı telefon modelleri için Android P Beta sürümünü yayınladı.

Android P test programını Nokia duyurdu!

Nokia, kullanıcılarına verdiği sözleri tutmak adına Çin’de Android P Beta programının duyurusunu yaptı. Program kapsamında ilk etap için Nokia 6.1, Nokia 7, Nokia 7 Plus ve Nokia 8 Sirocco model telefona sahip kullanıcılar test programına katılabiliyor. Android P Beta güncellemesi ne zaman gelecek bilinmezken kullanıcılarını uyaran HMD Global, sürecin uzun süreceğini belirtti. Hata ile karşı karşıya kalınmamak adına süreci uzun tutacaklarını belirten, Android P Beta’yı, Nokia ve modelleri için yayınlayıp yayınlamayacağı konusunda bilgi vermiyor.

 

Android P Beta Nokia 7 Plus Nokia 8 Sirocco

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500