İş Bankası Personel Alımı
Güncelleme 

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası resmi internet sitesinde, değişik alanlarda personel alımı yapacağını belirtti. Paylaşılan bildiriye göre memur, şoför ve güvenlik görevlisi alınacak.

İş Bankası Personel Alımı
İş Bankası Personel Alımı Ali TURANİş Bankası resmi internet sitesinde, değişik alanlarda personel alımı yapacağını belirtti. Paylaşılan bildiriye göre memur, şoför ve güvenlik görevlisi alınacak. İş Bankası açık olan iş konumları için personel azlığını ortadan kaldırabilmek amacı ile personel alımlarında bulunacak.

Memur Alımı: İş Bankası Kocaeli, Düzce, Kandıra-Kocaeli, Gebze-Kocaeli ile Sapanca-Sakarya’da yer alan Genel Müdürlük ve şubelerinde çalışmak üzere yapılacak sınav sonucu dahilinde memur alımı yapılacak. Sınav, 25 Temmuz 2018 tarihi ve onu izleyen diğer günlerde yapılacağı biliniyor. Adaylar en geç 20 Temmuz 2018 tarihine dek başvurularını İş Bankası resmi internet sitesinden yapabilirler.

Başvuru şartları dahilinde adaylardan, 30 yaşını doldurmamış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 4 senelik eğitim veren fakültelerden mezun olmak, askerliğini tamamlamış olmak ya da askerlik ile ilgili herhangi bir ilgisi olmamak, Sakarya, Düzce ve Kocaeli illerinde ikamet etmek ve kamu kurum ile kuruluşlarında herhangi bir görevde olmamak.

Özel Güvenlik Görevlisi Alımı: erkek özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak iller arasında Hakkâri, İstanbul ile Van’da yapılacak ve adaylar 19 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul ilinde sınava tabi tutulacaktır. Sınav başvurularını adaylar en geç 13 Temmuz 2018 saat 12:00’e dek İş Bankası resmi internet sitesinden yapmaları gerekir.

Sınava başvuru yapmak için 19 Temmuz 1990 ve sonrası doğumlu olmak, T.C vatandaşı olmak, sağlık açısından herhangi bir problemi olmamak, en az 175 cm boyunda olmak, lise mezunu ya da Ticaret Meslek Lisesi mezunu olmak, kamu kurum ile kuruluşlarında mecburi hizmet şartı bulunmamak ve 19 Temmuz 2019 sonrası için silahlı özel güvenlik sertifikası olması gerekir.

Şoför Alımı: İş Bankası Ankara, İzmir, İstanbul, Malatya, İskenderun ve Eskişehir illerinde şoför alımı gerçekleştirecek. Adaylar 20 Temmuz 2018’de İstanbul ilinde sınava tabi tutulacaklar. Dahası adayların başvurularını en geç 16 Temmuz 2018 sat 12:00ye dek yapması gerekiyor.

Adaylardan istenilen başvuru kriterleri; T.C vatandaşı olmak, 20 Temmuz 1990 ve sonrası doğumlu olmak, en az lise mezunu ya da ticaret meslek lisesi mezunu olmak, askerliğini bitirmiş olmak, Ankara, İstanbul, İskenderun, Eskişehir, Malatya ve İzmir’de ikamet etmek, 2016 senesinden önce alınmış en az B sınıf ehliyet veya 2016 senesinden sonra alınmış D1 sınıfı ehliyeti bulunmak, herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, suç hükümlülüğü bulunmamak, kamu kurum ile kuruluşlarında mecburi hizmeti bulunmamak, SRC 1 ile SRC 2 belgelerinden biri SRC 3 ile SRC 4 belgelerinden birine sahip olması gerekir.

 

personel alımı Başvuru şartları özel güvenlik görevlisi şoför alımı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500