Yeni Hükümet Sistemi Ne Zaman Açıklanacak?
Güncelleme 

Yeni Hükümet Sistemi Ne Zaman Açıklanacak?

Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılmış olduğu bir program da yeni hükümet sisteminin bu hafta içinde açıklanacağını dile getirdi.

Yeni Hükümet Sistemi Ne Zaman Açıklanacak?
Yeni Hükümet Sistemi Ne Zaman Açıklanacak? Ali TURANBaşbakan, Türkiye İhracatçılar Meclisi toplantısında yer aldı. Toplantıda gündeme özel bazı açıklamalar yapan Başbakan, yeni hükümet sistemi hakkında da bazı açıklamalar yaptı. Başbakan Binali Yıldırım’ın konu hakkında yaptığı açıklamalar şu şekildedir;

‘’Seçim dönemi artık geride kaldı ve artık geçim zamanının başladığını yeni hükümetin 8 veya 9 Temmuz tarihlerinde açıklanacağını belirtti.’’

Başbakan’ın katılmış olduğu toplantıda umuma açık olarak yaptığı son konuşması olduğunu ifade eden Başbakan, şimdiye dek yaptıkları ile yapamadıkları ile halkın kendilerine değer biçeceklerini ifade etti. Başbakan, 24 Mayıs 2016 tarihinden itibaren göreve başladığını, tüm planlarını gerçekleştirmiş olmanın mutluluğu ile beraber halkımın karşısındayım dedi.

Ayrıca yeni hükümet sisteminden de bahseden Başbakan, yeni hükümet sisteminin 2023 planlarına taşıyacağının altını çizdi.

 

yeni hükümet sistemi Başbakan Binali Yıldırım Seçim dönemi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500