Devlet Bahçeli’den İdam Hakkında Açıklamalar
Güncelleme 

Devlet Bahçeli’den İdam Hakkında Açıklamalar

Devlet Bahçeli, çocuk istismarcılarının en ağır cezalar alması gerektiğini ve idam kararı çıkması halinde destek vereceklerini belirtti.

Devlet Bahçeli’den İdam Hakkında Açıklamalar
Devlet Bahçeli’den İdam Hakkında Açıklamalar Ali TURANDevlet Bahçeli, çocuk istismarcılarının en ağır cezalar alması gerektiğini ve idam kararı çıkması halinde destek vereceklerini belirtti. Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı, sosyal medya platformu aracılığı ile yaptığı açıklamalarında konuyla ilgili olarak şunları söyledi;

‘’Çocuklara karşı yapılan cinsel istismar, affedilemez ve en ağır bir şekilde cezalandırılmaları gerekir’’ diyen Bahçeli, eğer idam kararı verildiği takdirde bu konuda büyük destek vereceklerinin altını çizdi.

Devlet Bahçeli açıklamalarına şu şekilde devam etti; elektrik direğinin altına gömülü bir şekilde cansız bedeni bulunan küçük Eylül hakkında da düşünceleri açıkladı. Devlet Bahçeli bu konuda caydırıcı cezaların gelmesi gerektiğini belirtti ve devamlı olarak çocuklar cinsel istismara uğruyorsa, devamlı öldürülüyorsa her şeyin anlamını kaybettiğini, çocuklara güç gösterisinde bulunanların, cinsel istismar gösterenlerin ve hayvanları katledenlerin yaşama hakkı yoktur.

Tecrit gerekli ise tecrit, idamsa idam, en ağır bir şekilde ceza almaları gerektiğini söyledi. Böyle kişilerin sonlarının belli olması ve bunun sonuçlarına katlanmaları gerektiğinin altını çizdi.

 

idam kararı cinsel istismar Devlet Bahçeli

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500