2018 AÖF 3 Ders Sınavı Hangi Tarihte Yapılacak?
Güncelleme 

2018 AÖF 3 Ders Sınavı Hangi Tarihte Yapılacak?

Anadolu Üniversitesi’nden mezun vaziyette olup en çok 3 dersi kalan kişiler için uygulanmakta olan 3 ders sınavı hangi tarihte olacak?

2018 AÖF 3 Ders Sınavı Hangi Tarihte Yapılacak?
2018 AÖF 3 Ders Sınavı Hangi Tarihte Yapılacak? Ali TURANAnadolu Üniversitesi’nden mezun vaziyette olup en çok 3 dersi kalan kişiler için uygulanmakta olan 3 ders sınavı hangi tarihte olacak? Açık öğretim sınavlarında, final sınavları ile beraber 2017-2018 eğitim ve öğretim dönemi bitti. Dolayısıyla mezun durumda olan ve en çok 3 dersi kalması nedeni ile mezun olamayanlar için 3 ders sınavları yapılıyor.

Anadolu Üniversitesi aracılığı ile bazı sınav merkezlerinde gerçekleşecek olan bütünleme sınavı ya da 3 ders sınavları 21 Temmuz’da gerçekleşecek. Sınava girecek olanlar 3 ders sınavı için yapılacak olan açıklamaları heyecanla bekliyor. Lisans ve önlisans öğrencileri için bu sınav çok önemli. Peki sınava giriş belgeleri paylaşıldı mı?

21 Temmuz’da yapılacak olan sınav için sınav giriş belgesi ve sınava giriş sırasında kimlik belgeleri şart. Ancak AÖF sınav giriş belgeleri daha paylaşılmadı.

AÖF 3 Ders Sınavı AÖF sınav giriş belgeleri final sınavları

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500