MNG Kargo Eleman Alımına Başlıyor
Güncelleme 

MNG Kargo Eleman Alımına Başlıyor

MNG kargo kendi bünyesi dahilinde istihdam sağlamak için değişik pozisyonlar için personel alımı yapacak.

MNG Kargo Eleman Alımına Başlıyor
MNG Kargo Eleman Alımına Başlıyor Ali TURANMNG kargo, kendi bünyesi dahilinde istihdam sağlamak için değişik pozisyonlar için personel alımı yapacak. Türkiye’de en önemli kargo şirketlerinden biri olan MNG Kargo, yurt içi ile yurt dışı taşımacılıkta uygun fiyat, hızlı ulaştırma kuralını benimseyip müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Müşteri kapasitesini arttırmak ve geliştirmek için ülkemizin her tarafında yeni yatırımlar yaparak yoluna devam ediyor.

MNG Kargo, ihtiyaç olduğunu belirlediği pozisyonlar için belirli aralıklar ile personel alımı yapıyor. Genellikle personel alım ilanlarını kariyer siteleri aracılığı ile ilan ediyor. Ayrıca başvuruları da buradan onaylıyor. Şirketin paylaşmış olduğu ilanlara göre birçok personel alımı gerçekleştireceği biliniyor.

MNG Kargo Hangi Pozisyonlara Eleman Alımı Yapacak?

MNG Kargo; veri giriş elemanı, kurumsal müşteri hizmetleri personeli, veri bilimcisi, orta düzey yetkili, saha satış ile pazarlama personeli, çağrı merkezi personeli, bütçe ve finansal raporlama personeline ihtiyaç duyuyor.

MNG Kargo şirketinde çalışmak isteyen personelin, ilk olarak aranan kriterler konusunda bilgili olması gerekiyor. Adı geçen pozisyonların genelde hepsi için farklı özellikler aranıyor. Adaylar internet üzerinden ilana iş başvurusunda bulunabilir.

personel alım MNG kargo çağrı merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500