ÖSYM KPSS 2018/6 Tercih Kılavuzu ile KGM 662 Personel Alımı Yapıyor
Güncelleme 

ÖSYM KPSS 2018/6 Tercih Kılavuzu ile KGM 662 Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan duyuru doğrultusunda Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımı için kılavuz yayımladı. ÖSYM tarafından yayımlanan kılavuz doğrultusunda tercih işlemleri ne zaman yapılacak? Tercih işlemleri nasıl yapılacak? Konu ile ilgili detaylar…

ÖSYM KPSS 2018/6 Tercih Kılavuzu ile KGM 662 Personel Alımı Yapıyor
ÖSYM KPSS 2018/6 Tercih Kılavuzu ile KGM 662 Personel Alımı Yapıyor Ali TURAN10 Temmuz 2018 tarihinde yayımlanan duyuru kapsamında Karayolları Genel Müdürlüğü için istihdam edilmek üzere 662 memur alımı gerçekleştirecek. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tercih kılavuzu yayımladı ve merkezi yerleştirme sonucunda merkez ve taşra teşkilatında bulunan personel eksikliği giderilecek. 

Kamu Personeli Seçme Sınavı’ndan B Grubu puan türü sahip adaylar ÖSYM tercih işlemlerinde bulunabilecek.

Tercihler ne zaman yapılacak?

ÖSYM bugün itibarıyla yayımladığı duyuru ile Karayolları Genel Müdürlüğü’ne 662 personel alımı alınacağını ve tercih işlemlerinin bugün itibarıyla başlayacağını duyurdu. Tercih işlemleri 16 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat: 23.59’a kadar yapılabilecek.

Yerleştirme işlemleri sonuçları ise Karayolları Genel Müdürlüğü internet sitesinden duyurulacaktır.

Tercih işlemleri nereden ve nasıl yapılacak?

KPSS-2018/6 Karayolları Genel Müdürlüğü için sözleşmeli personel alımı için adayların tercih yapması gerekmektedir.

Başvuruda bulanacak adaylar tercih işlemlerini, 10-16 Temmuz 2018 tarihleri arasında ÖSYM'nin resmi internet adresi üzerinden yapmaya başlayabilecekler. Adaylar, tercihlerini yaparken KPSS-2018/6 Tercih Kılavuzu’nu dikkatlice inceledikten sonra, kurallar çerçevesinde tercihlerini yapmalıdır.

Adaylar, T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile sisteme giriş yaparak, istedikleri pozisyonlar için tercih yapabileceklerdir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı ÖSYM tercih Karayolları Genel Müdürlüğü memur alımı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500