Eti Maden İşletmeleri tarafından Personel Alımı Yapacak
Güncelleme 

Eti Maden İşletmeleri tarafından Personel Alımı Yapacak

Eti Maden İşletmeleri tarafından işçi alımı yapılacak. Eti Maden İşletmeleri kalıcı işçi başvurusu ne zaman nasıl yapılacak? İşçi alım sonuçları ne zaman açıklanacak? İşçi alımı için başvuru koşulları nelerdir? Konu ile ilgili detaylar…

Eti Maden İşletmeleri tarafından Personel Alımı Yapacak
Eti Maden İşletmeleri tarafından Personel Alımı Yapacak Kenan BayraktarEti Maden İşletmeleri, işçi alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlandı. İlana göre daimi engelli işçi alımı Eti Maden Kırka Bor İşletmesi Müdürlüğü için alınacak ve engelli daimi proses işçi alımı için en az lise mezunu olmak gerekiyor. Buna göre alımlar nasıl yapılacak? Başvuru şartları belli oldu mu?

Eti Maden Kırka Bor İşletmesi Müdürlüğü daimi engelli işçi alımı için başvuru koşulları detaylı olarak bilinmemekle birlikte 18 Temmuz 2018 tarihinde kılavuz yayımlandıktan sonra belli olacaktır. Kırka Bor İşletmesi bünyesindeki Eskişehir Seyitgazi İşletmesi’ne engelli işçi alımı için başvurular yapılacak.

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak?

Başvuruların tam olarak ne zaman yapılacağı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından ilanın yayımlanmasından sonra belli olacak. Daimi işçi alımı için başvuru Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yapılacak.

İşçi alımı ilanın yayımlanması için İŞKUR’un Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi’ne talep edildikten sonra başvurular başlayacak ve bu sürecin 18 Temmuz 2018 tarihinden sonra başlayacağı ifade edildi.

Eti Maden İşletmeleri işçi alımı engelli işçi alımı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500