Türk Telekom'dan haftanın iki günü Bedava İnternet kampanyası başladı!

Türk Telekom, tek çatı altında birleşimin ardından ilginç kampanyalara imza atmaya hazırlanıyor. Son gelen haber ise Türk Telekom'un müşterilerine haftanın iki günü ücretsiz İnternet vereceği yönünde!

Türk Telekom'dan haftanın iki günü Bedava İnternet kampanyası başladı!
Türk Telekom'dan haftanın iki günü Bedava İnternet kampanyası başladı! Admin

1 Nisan 2016 tarihinden itibaren Türkiye, 4.5 G hızıyla İnternet kullanmaya başlayacak Bu sebeple mobil İnternet paketlerine de olan ilgi birkaç kat artacak. İşte Türk Telekom da bunu bir fırsata çevirmek istiyor.


Şirket, internete olan ihtiyacın artmasını da göz önünde bulundurarak haftanın iki gününde geçerli olmak üzere kullanıcılarına bedava İnternet hizmeti verecek.


Hatırlanacağı üzere Türk Telekom yakın zamanda Avea, TTNET ile tek çatı altında Türk Telekom markası olarak birleşmişti.

 

Türk Telekomdan yapılan açıklamaya göre bedava internet kampanyası hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için geçerli olacak. Kullanıcılar bedava internet kampanyasına 17.02.2016 ile 05.04.2016 tarihleri arasında katılabilecekler. Kampanyaya katılmak için ise telefonlarından HEDIYE 2 GUN yazıp 5555 nolu numaraya mesaj atacaklar.

türk telekom bedava internet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)