ŞOK! Sur'da öldürülen PKK'lı terörist "öğretmen" çıktı!

Diyarbakır'ın merkezi Sur'da hendek ve barikat operasyonları sürerken çatışmalar sürüyor. Gelen haberler ise bazen çok ilginç oluyor.

ŞOK! Sur'da öldürülen PKK'lı terörist
ŞOK! Sur'da öldürülen PKK'lı terörist Admin

Sur'da süren operasyonlarda atın gün önce bazı teröristler etkisiz hale getirilmişti. Bu teröristlerden birinin ise kimliği herkesi şok etti! Öldürülen teröristlerden biri olan Erdal Tekin'in MEB bünyesinde çalışan bir öğretmen olduğu ortaya çıktı.


Erdal Tekin, 2015 yılında MEB tarafından yapılan şubat atamasında Diyarbakır'ın Lice ilçesindeki bir okula atanmış. Birkaç ay okulda çalışan Tekin, bir süre sonra PKK'nın YDG-H'nin yerine kurduğunu açıkladığı YPS'ye katılmış.


Tekin'in okuldaki durumu ve yaptıkları da konuşulmaya başlandı. Şahıs, okulda da terör propagandası yaparak örgüte sempatizan kazandırmayı amaçlamış.


Konu hakkında Valilik, Milli eğitim Müdürlüğü eliyle soruşturma başlattı. Çünkü bu şahsın birkaç ay öncesine kadar bile maaşının yattığına yönelik iddialar var. Tüm bu iddialar araştırılacak ve konu hakkında ihmali olanlarla ilgili de soruşturma başlatılacak.

surda öldürülen terörist öğretmen erdal tekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanlığından
Sağlık Bakanlığından "WhatsApp'tan mesaj atan doktor" açıklaması geldi!
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)
PISA Sınavı 2015 Soruları Yayımlandı! (Okuma Becerileri, Matematik, Fen)