Mustafa KAMER Recep Tayyip ERDOĞAN olmasa Türkiye’mizi batıracaklardı
Recep Tayyip ERDOĞAN olmasa Türkiye’mizi batıracaklardı
Mustafa KAMER

Recep Tayyip ERDOĞAN olmasa Türkiye’mizi batıracaklardı

Niye böyle bir başlık attığımızı 2012 yılından bu tarafa yaşadıklarımızı bir çırpıda aklımızdan geçirirsek Kumpas Davalarını, MİT Tırları olayını, 18-25 Aralık Davalarını ve son olarak 15 Temmuz Darbe girişimini bunların başlıcaları arasında sayabiliriz.

Geriye doğru baktığımızda ne çok badirelerden geçtiğimizi bu olaylarda Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çoğu zaman yalnız kaldığını halk ile gönül bağı sayesinde halkın desteği ile ayakta durduğunu ifade etmek isterim. Dün bir konuşmasında Tayyip Erdogan’ı dinleyenlerin nasıl sevinçle dilediğini görünce halk ile bağın ne kadar etkili bir şey olduğuna bir kez daha şahit oldum. Erdoğan resimleri onu seven herkesin sosyal medya hesaplarında yer almakta evlerinde duvarları süslemekte hatta çocukların odasında yer almakta olduğuna birçok kez şahit olduk.

            Böylesine halkı tarafından sevilen bir liderin ABD, ab üyesi ülkeler başta olmak üzere FETÖ, PKK, DHKPC ve DEAŞ gibi terör örgütlerinin uğraşmaması gibi ihtimal düşünülemez.

            15 Temmuz Darbe girişimi sonrası ilan edilen OHAL ve çıkarılan KHK’ler her ne kadar eleştirilecek yönleri var ise de gerekliydi yapılması gereken işlerdendi. Muhakkak yanlışlıklar  da yapılmıştır, bu çerçevede bylock mağduru olanların tekrar göreve iade edilmeleri, yapılan yanlışlığın düzeltilmesi açısından güzel olmuştur.

Bir lider olarak Erdoğan bizi halkı ile beraber başta 15 Temmuz Darbe girişimi olmak üzere birçok felaketten bizi kurtarmıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500