Kamusal Haber

Spor Genel Müdürlüğü 3 Bin 200 Memur Alımı Yapacak!

Sosyal medyada paylaş

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren, Spor Genel Müdürlüğü 3 bin 200 memur alımı yapacak. Açık olduğu tespit edilen kadrolar için alım yapılacak olup, kadın ve erkek personel alımı yapılacağı açıklandı.

Spor Genel Müdürlüğü için alınacak kadrolar hangileridir?

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde çalışma faaliyetlerini sürdüren Spor Genel Müdürlüğü 3 bin 200  spor memuru alımı yapacağını duyurdu. Buna göre Spor Genel Müdürlüğü’nün 3 bin 200 memur alımı yapacak olduğu kadrolar ve dağılımı,

  • 1.800 Antrenör
  • 1.050 Spor Eğitim Uzmanı,
  • 98 Spor Psikoloğu,
  • 111 Spor Fizyoterapisti,
  • 52 Spor Beslenmecisi,
  • 89 spor masörü (42’si kadın ve 47’si erkek) olarak açıklandı.

Spor memuru alımı için adaylar başvuruyu nasıl yapacaklar?

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Spor Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz günlerde resmi internet sitesi üzerinden ve Devlet Personel Başkanlığı duyurular bölümünden sözleşmeli memur alımı yapılacağını duyurmuştu. 3bin 200 sözleşmeli memur alımı yapılacağına dair ilanlar için başvuru süresi 4 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek.

3 bin 200 sözleşmeli personel alımı için adaylar başvurularını yapmak için Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın resmi internet adresine giriş yaparak, sayfa üzerinden e-devlet kapısına yönlendirilmesi yapılacak. Adaylar açılan sayfa üzerinden yeterlilikleri uygun olan kadro için başvuru yapacak.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ