Kamusal Haber

Açık Öğretim Fakültesi 3 Ders Soruları ve Cevapları Yayınlandı

Açık Öğretim Fakültesi 3 Ders Soruları ve Cevapları Yayınlandı
Sosyal medyada paylaş

Açık Öğretim İktisat ve İşletme Fakültelerinin lisans ya da ön lisans bölümlerinde okuyan öğrencilerin bahar sonu sınavlarından sonra mezun olmalarına yönelik 3 ders sınavı 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü gerçekleştirildi. Sınava girecek adaylar için sınav giriş belgelerine erişimler bir hafta önce sağlanırken Açık Öğretim Fakültesi 3 ders sınav soru ve cevapları ne zaman açıklanacağı adaylar tarafından merak edilirken, konu ile ilgili duyuru yayımlandı. Açık Öğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamada 3 ders sınavı için soru ve cevaplara adayların erişimi açıldığı belirtildi.

3 ders sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak?

Açık Öğretim Fakültesi 3 ders sınava giren adaylar, sınav sonuçlarını Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nin resmi web sitesi üzerinden e-posta adreslerini girerek ya da T.C. kimlik numaraları ile şifreleri ile giriş yapıp öğrenebileceklerdir.

Açık Öğretim Fakültesi 3 ders sınav sonuçlarının açıklanma zamanına dair Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi tarafından bir açıklama yapılmamıştır.

28 yaşında olan yazarımız, üst düzey İngilizce bilmektedir. Spor ve gündem kategorileri sorumlusu olup İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ