Kamusal Haber

YÖK, sınav iptali için açıklama yaptı

YÖK, sınav iptali için açıklama yaptı
Sosyal medyada paylaş

Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) resmi internet sitesi aracılığıyla Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınavı’nın iptal edildiğine dair açıklama yapıldı.

Yüksek Öğretim Kurumu, Yükseköğretim Üst Kuruluşları ile Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği kapsamında yüksek öğretim üst kuruluşları ve yükseköğretim kurumları için Görevde Yükselme ile Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınavı’nı 8 Eylül 2018 tarihinde yapmayı planlıyordu. Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş ve yaşanan yoğun mevzuat değişikliği gibi sebepler nedeniyle Başkanlık Makamı tarafından 13 Temmuz 2018 tarihli ve 1829 sayılı olur ile iptal edildiğini duyurdu.

Yüksek Öğretim Kurumu tarafından yapılan duyuru

2018 Yılı için Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınavı’na Yönelik İptale İlişkin Duyuru…

Yüksek Öğretim Kurumu, Yükseköğretim Üst Kuruluşları ve Yükseköğretim Kurumları Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği 12. Maddesi kapsamında yüksek öğretim üst kuruluşları ve yükseköğretim kurumları için yapılacak olan Görevde Yükselme ile Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınavı 08/09/2018 tarihinde yapılması planlanırken, Cumhurbaşkanlığı sistemine geçiş ve yaşanan yoğun mevzuat değişikliği gibi sebepler nedeniyle Başkanlık Makamı tarafından 13 Temmuz 2018 tarihli ve 1829 sayılı olur ile iptal edilmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ