Kamusal Haber

Ziyaretçi Adlı Tiyatro Oyununun Gösteri İçin Bilet Satışları Başladı!

Sosyal medyada paylaş

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında yapılan etkinliklerde 16 ve 17 Şubat tarihlerinde sahnelenecek olan ‘Ziyaretçi’ adlı oyun için bilet satışları başladı. Salı ve çarşamba günleri tiyatro sevenler için oyun sahnelenecek. Sakarya Büyükşehir belediyesi tarafından yapılan etkinliklerde farklı günlerde farklı etkinlikler yapılacak. 

 

Şubat ayında yapılan kültür ve sanat etkinlikleri tüm hızı ile devam ederken farklı etkinlikler ile halkın eğlenceli ve sanat dolu anlar yaşaması sağlanıyor. Yapılan açıklamaya göre etkinlik takviminde 16 ve şubat tarihlerinde Ziyaretçi adlı tiyatro oyunu da yer alıyor. Trabzon devlet tiyatrosu tarafından sahnelenecek olan oyun için bilet satışları başladı. 

 

AFA da sahneye konulacak olan tiyatro oyunu salı ve çarşamba saat 20.00’de gösterime başlayacak. Online olarak da bilet satışlarında yararlanarak tiyatro severler bu oyunu izlemek için bilet alma imkanı bulmaktadır. Tüm tiyatro severler bilet alarak AFA da tiyatro oyununu sahnede izleyebilecek. Tiyatro severler bu tarihlerde oyunu izleme imkanı bulacaklar. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ