Kamusal Haber

RÜZGÂR ERKOÇLAR MODAYA MERAK SARDI

RÜZGÂR ERKOÇLAR MODAYA MERAK SARDI
Sosyal medyada paylaş

 

Rüzgâr Erkoçlar modaya merak sardı ve kendi çoraplarını kendi tasarlamaya başladı geçtiğimiz günler de cinsiyetini değiştirerek gündemi sarsan Rüzgâr Erkoçlar, oyunculuk kariyerine veda ettikten sonra değişik işlerle uğraştı. Yeri geldi pastane de paspas yaptı yeri geldi sokak sokak dolaşarak simit satmaya başladı Rüzgar Erkoçlar, şimdi ise çocukluğundan bugüne kadar hayalini kurduğu bir işe başladı ve moda sektörüne ayak bastı.

Çorap tişört gibi birçok ürün tasarlamakta olan Rüzgâr Erkoçlar, geçtiğimiz günler de ise değişik web sitelerinde kendi tasarımlarını satışa sundu. Bir tasarım atölyesine sahip olan Rüzgâr Erkoçlar, basına ve sosyal medyaya bu tasarımlarda kendisini bulduğunu ve bu işle uğraşırken ne kadar mutlu olduğunu dile getir. Hayatın da birçok değişiklik yapan Rüzgâr Erkoçlar yaptığı ve yaşadığı hayattan gayet memnun olduğunu da dile getirmeyi unutmadı.

 

Şimdi ise herkesin aklında bulunan soru Rüzgâr Erkoçlar moda hayatında ki kariyerine nasıl devam edecek? Yaptığı her hareketle Türk halkını şaşırtan Rüzgâr Erkoçların projelerini merakla bekliyoruz.  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ