Kamusal Haber

Soner Arıca 50. Yaş Gününü Sahnede Kutladı!

Soner Arıca 50. Yaş Gününü Sahnede Kutladı!
Sosyal medyada paylaş

Pop müziğin sevilen sanatçılarından olan Soner Arıca geçtiğimiz akşam 50. Yaş gününü sahnede seyircileri ile birlikte kutladı. 50. Yaşına giren pop müziğin sevilen ismi Soner Arıca doğum gününü sahnede kutlamayı tercih etti. Nanna da sahneye çıkan Soner Arıca doğum günü pastasını sahnede sevdikleri ile birlikte üfleyerek bu özel gününde seyircileri ile birlikte kutlama yaptı. 

Sahne de şarkılarını seyircileri ile paylaşan Soner Arıca müzisyen arkadaşlarının doğum günü müziği çalması ile sahneye gelen pastayı görünce şaşkınlık yaşadı. 50. Yaşına giren sanatçı bu doğum gününü seyircileri ile birlikte sahne de yapılan sürpriz ile kutladı. 

Soner Arıca kaç yaşına girdiği sorulması üzerine doğum tarihi olarak ilk albümünün çıktığı tarihi kabul ettiğini belirtti. Bu açıklama üzerine 24 yaşına girdiği belirterek esprili bir şekilde sorulan soruya cevap verdi. Soner Arıca sahne de kutladığı doğum günü ile 50. Yaşını seyircileri ile birlikte kutlayarak ekip tarafından yapılan sürpriz karşısında şaşkınlığını da gizleyemedi. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ