Kamusal Haber

Adli Tıp Kurumu Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı

Adli Tıp Kurumu Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı
Sosyal medyada paylaş

Adalet Bakanlığı bünyesindeki Adli Tıp Kurumu memur alımı için başvuruları almıştı ve Adli Tıp Kurumu memur alımı sonuçlarını açıklayarak, Adli Tıp Kurumu memur alımı için mülakata girme hakkı kazanan adaylar açıklandı.

Adli Tıp Kurumuna 200 memur alımı için mülakata yani sözlü sınava girecek adaylar belli oldu ve Adli Tıp Kurumu konu ile ilgili açıklamayı resmi internet sitesi üzerinden yayımladı.  Yapılan açıklamada merkez ve taşra teşkilatları için personel alımı Adalet Bakanlığı’nın memur ve sınav atama nakil yönetmeliğine göre yapılacağı belirtildi.

Adli Tıp Kurumu memur alımı sonuçları

Adli Tıp Kurumu için 200 memur alımı yapılacak ve alım yapılacak kadrolar mühendis, teknisyen ve büro personeli olarak açıklanmıştı. Sözlü sınava katılacak adaylar KPSS puan üstünlüğüne göre belirlenirken, sözlü sınavın yapılacağı yer Bahçelievler Adli Tıp Kurumu olarak açıklandı.

Sözlü sınava katılacak adaylar Adli Tıp Kurumu resmi internet sitesi üzerinden açıklanırken, sözlü sınav yani mülakat tarihi ile ilgili bir açıklama yapılamadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ